Dördüncü hakim: Niyaz Əhmədov
Hakim-inspektor: Babək Quliyev
AFFA nümayəndəsi: Elçin Mehtiyev
Sarı vərəqələr: Nicat Əskərov, 11 (hakimin qərarına etiraz); Elmin Qaçaylı, 80 (oyunun bərpasının ləngidilməsi) // Elmar Yəhyabəyov, 60 (qeyri-idman hərəkəti)
Artırılan vaxt: I hissədə - yoxdur; II hissədə - 3 dəq.
“Dinamo”: 12. Elmin Qaçaylı 14. Xəyal Qocayev 11. Şahin Əliyev (k) (5. Nail Təhməzli, 81) 3. Nicat Əskərov 10. Ziya Məmmədli 19. Əlibala Ağayev 24. Sadiq Hüseynli (15. Tərlan Veysəlli, 77) 18. Aydın İsxanzadə 17. Fizuli Dəmirov 44. Əli Məmmədli 16. Məhəmməd Cəfərzadə
Ehtiyat oyunçular: 1. İbrahim Bağırov 55. Əlisa İsayev 27. Həsənəli Rəhimov 7. Əkbər Səfərzadə 33. İkram Həmidli 99. Kənan Əlizadə 22. Amil Nurəhmədov 8. Uğur Sayıllı 6. Orxan Novruzov
Baş məşqçi: İbrahim Uzunca
“Şimal”: 36. Əmrah Məmmədli 18. Tural Cəlilov (k) 10. Elmar Yəhyabəyov 5. İqrar Səmədov 23. İsa Cəbiyev (27. Pərviz Azadov, 46) 14. Sabir Əlişan 26. Elvin Dəmirov (16. Amil Məmmədov, 46) 44. Tofiq Nəsibov (20. Valeh Seyidov, 46) 2. Said Əliyev 8. Pirverdi Seyidov 77. Ceyhun Kəlbəliyev (9. Şahlar Sədiyev, 79)